Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz mógł śledzić swój status płatności, śledzić potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że ​​zgadzasz się z naszymi Warunkami korzystania z usługi i Ochroną prywatności.
Zaakceptuj wszystkie warunki przed przejściem do następnego kroku

Jesteś już użytkownikiem?

Login

Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz mógł śledzić swój status płatności, śledzić potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że ​​zgadzasz się z naszymi Warunkami korzystania z usługi i Ochroną prywatności.
Zaakceptuj wszystkie warunki przed przejściem do następnego kroku

Jesteś już użytkownikiem?

Login

First Minute Lato 2020

Gdzie pojechać zimą?

Zima to czas, za którym nie każdy przepada. Jeśli jesteś jedną z osób, które wolałyby zimowy czas spędzić na leżaku z drinkiem w ręku, przy pięknych widokach w wysokich temperaturach nie czekaj. Sprawdź kilka naszych propozycji na wyjazd do ciepłych krajów.

MALTA

Maltańska zima zdecydowanie bardziej różni się od polskiej, bardziej przypomina naszą wiosnę. Średnia temperatura w tym okresie waha się od 9 do 17 stopni. W grudniu jest bardzo zielono, spoglądając na drzewa cytrusowe można dostrzec dojrzewające mandarynki, pomarańcze i cytryny. Pogoda jest tu zmienna, jednego dnia jest wietrznie i deszczowo, podziwiamy wzburzone fale zalewające brzegi plaż, a drugiego wychodzi słońce i można spędzić dzień na plaży opalając się, pływając czy surfując.

Okres świąt Maltańczycy obchodzą skromnie, świętują tylko Boże Narodzenie, chociaż przygotowują się do niego stosunkowo wcześnie, bo już pod koniec listopada ubierają choinki. Charakterystyczny krajobraz Malty podczas świąt wyróżniają liczne szopki z Dzieciątkiem Jezus, które można spotkać zarówno w miejscach publicznych jak i w prywatnych domach.

OFERTY: http://fosterpartners.pl/maximns/oferty/wycieczki/malta/?filtr=od:12.10.2019;transport:samolot

CYPR

W czasie naszej zimy na Cyprze panuje przyjemna wiosna podczas której temperatury za dnia od grudnia do lutego dochodzą od 16 do 20 stopni, jednak poranki i wieczory są chłodniejsze. Cypr zimą jest idealną opcją dla tych, którzy nie lubią upałów, ale też nie przepadają za mrozami. Temperatura wody nie zachęca do kąpieli, bowiem wynosi zaledwie 13-16 stopni, ale można spokojnie spacerować w stosunkowo lekkich ubraniach. Zimą można zwiedzić wiele atrakcji turystycznych takich jak Grobowce Królewskie, park archeologiczny Kato Pafos, czy Kurion, unikając tłumu turystów.

SRI LAKA

To idealne miejsce dla tych, którzy nie znoszą siarczystych mrozów, ale wręcz przeciwnie uwielbiają upały. Podczas gdy w Polsce jest zimno, szaro i ponuro, na Sri Lance temperatury sięgają aż do 33 stopni, nawet w najmroźniejszych dla nas miesiącach. Jest tu wiele ciekawych miejsc takich jak Plantacje herbaty w okolicach Lipton’s Seat, Dambulla, Świątynia Zęba, Galle i wiele innych, które można zwiedzać o każdej porze roku. Oczywiście znajdują się tu również egzotyczne plaże na których bez problemu można się wyleżeć a temperatura wody jest jak najbardziej zachęcająca do kąpieli. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie, Na Sri Lance po prostu nie da się nudzić.

TAJLANDIA

Podróż do Tajlandii w okresie zimowym jest idealnym czasem dla turysty chcącego uciec od zamieci śnieżnych panujących w Polsce. Od listopada do lutego w Tajlandii panuje pora ciepła i sucha, najbardziej przyjazna dla turysty. Nie jest tak upalnie jak w letnich miesiącach i, co najważniejsze, rzadko pada deszcz. Zimę w Tajlandii można porównać do lata w Europie , więc jest to idealne miejsce dla osób lubiących wysokie temperatury. To idealna aura na spacery po rajskich plażach, trekking po porośniętych bujną roślinnością parkach narodowych i zwiedzanie niezwykłych świątyni buddyjskich oraz poznawanie egzotycznej kultury i smaków dalekiej Azji.

WYSPY KANARYJSKIE

Archipelag Wysp Kanaryjskich jest doskonałym miejscem dla osób pragnących wyrwać się od codziennej szarej rzeczywistości. Urokliwa fauna i flora tych wysp pozwala zabrać się w magiczną krainę. Piękne plaże pozwolą odpocząć i naładować życiowe baterie przy niezapomnianych widokach. Temperatury wahają się od 19 do 23 stopni w zależności od położenia wyspy. Gran Canaria jest idealnym miejscem dla osób chcących wypocząć na Wyspach Kanaryjskich w najwyższych temperaturach.

OFERTY NA STRONIE >>> http://fosterpartners.pl/maximns/