Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz mógł śledzić swój status płatności, śledzić potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że ​​zgadzasz się z naszymi Warunkami korzystania z usługi i Ochroną prywatności.
Zaakceptuj wszystkie warunki przed przejściem do następnego kroku

Jesteś już użytkownikiem?

Login

Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz mógł śledzić swój status płatności, śledzić potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że ​​zgadzasz się z naszymi Warunkami korzystania z usługi i Ochroną prywatności.
Zaakceptuj wszystkie warunki przed przejściem do następnego kroku

Jesteś już użytkownikiem?

Login

CZESKIE PIWO- Czeskie Budziejowice – Browaru Budweiser Budwar – Brno

0
Cena
Z965 PLN
Cena
Z965 PLN
24 czerwca 2022
* Wybierz wszystkie wymagane pola, aby przejść do następnego kroku.

Kontynuuj rezerwację

Zapisz na liście życzeń

Dodanie przedmiotu do listy życzeń wymaga konta

19
3 dni
Dostępność : 24.06 pt. - 26.06.2022 nd.
Nowy Sącz
Opis

Program:
1 DZIEŃ
Wyjazd z Nowego Sącza do Ołomuńca ok. godziny 5:00 . Zwiedzanie zaczniemy od dolnego i górnego rynku, kolumna Trójcy Przenajświętszej wpisana na listę UNESCO, Katedra św. Wacława w Ołomuńcu. Przejazd do Czeskich Budziejowic i tam zwiedzanie starego miasta, katedra św. Mikołaja z dzwonnicą, kościół Ofiarowania Panny Maryi przy klasztorze dominikanów, wieża ciśnień. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Browaru Budweiser Budwar, zwiedzanie, degustacja i prezentacja produkcji piwa. Przejazd do Czeskiego Krumlova, spacer po mieście- wieczny ratusz, kościół św. Wita, zamek z kolorową wieżą. Czas wolny do wykorzystania w okolicy np. w Pivovarze Eggenberg przepięknej renesansowej piwiarni. Powrót do hotelu i obiadokolacja.

3 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do miasteczka Telc tzw. ,,Morawską Wenecją” wpisanego na listę UNESCO. Spacer po rynku z kolorowymi kamieniczkami. Po drodze zobaczymy kolumnę morową upamiętniająca ofiary zarazy, wielką bramę, kościół Świętego Ducha. Następnie przejazd do Brna jest to największe miasto Moraw. Zwiedzimy tutaj Stary Ratusz z ,,breńskim smokiem”, neorenesansowy Pałac Kleinuv oraz zelektryfikowany teatr Mahenovo divadlo (z zewnątrz), Kościół Świętego Jakuba. Przejście do gotyckiej Katedry św. Piotra i Pawła. Na koniec zobaczymy twierdzę Zamku Spilberk z pięknym widokiem na miasto. Czas wolny. Powrót do Nowego Sącza .

CENA ZAWIERA:
transport autokarem/busem, 2 noclegi, 2 śniadania, usługę pilota, ubezpieczenie NNW i KL.

CENA NIE ZAWIERA:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, miejscowych przewodników, opłaty lokalne, system Tour Guide, TFG-2 zł/os. TFP-2 zł/os., ok. 45 euro, dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości

Terminy i ceny

24.06 pt. – 26.06.2022 nd. / 3 dni
Transport: autokar Nowy Sącz
Pokój: OSOBA opis pokoju
Wyżywienie: Wg programu

Cena: 965 zł / os.

W cenie

CENA ZAWIERA:
transport autokarem/busem, 2 noclegi, 2 śniadania, usługę pilota, ubezpieczenie NNW i KL.

CENA NIE ZAWIERA:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, miejscowych przewodników, opłaty lokalne, system Tour Guide, TFG-2zł/os. TFP-2zł/os., ok. 45 euro, dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości

Uwagi:

REZERWACJA
Zapraszamy do rezerwacji naszych wycieczek przez stronę internetową (www.maxim.pl), telefonicznie, mailowo lub w naszym biurze.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa, które można pobrać poniżej na stronie.

GRUPY
Jeśli jest Was więcej i chcecie zorganizować wyjątkowy wyjazd tylko dla Was zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy indywidualną ofertę. Posiadamy autokary różnej wielkości, również dla grup liczących do 8 osób.

Jeśli mają Państwo małą grupę, a chcą jechać na wycieczkę w niskiej cenie lub w innym terminie – zapraszamy do kontaktu.

POTWIERDZENIE IMPREZY
Każda wycieczka odbęzie się pod warunkiem zebrania minimalnej liczby osób. W przypadku nie zgłoszenia się odpowiedniej liczby osób biuro zastrzega sobie prawo do odwołania terminu na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Przejazdy antenowe potwierdzane są do 48h przed rozpoczęciem imprezy jeżeli uzbiera się min. 6 chętnych osób. Więcej ofert i terminów na naszej stronie internetowej www.maxim.pl lub w biurze.

DODATKOWE INFORMACJE O WYJEŹDZIE
Program jest programem ramowym · kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu.

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych.

Cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych.

Dokumenty: dowód osobisty lub paszport

zaleca się wyrobienie karty EKUZ

UBEPZIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI
Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji (chęć wykupienia tego ubezpieczenia należy zgłosić przed podpisaniem umowy). Przedmiotem ubezpieczenia są koszty rezygnacji z podróży tj. z imprezy turystycznej lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych, takich jak: nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie, przedwczesny poród Ubezpieczonego, nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie, przedwczesny poród osoby bliskiej Ubezpieczonemu lub śmierć osoby bliskiej, poważne zdarzenie losowe, bezwzględnie wymagające obecności Ubezpieczonego w miejscu zamieszkania, bezwarunkowe wezwanie przez władze administracyjne RP doręczone Ubezpieczonemu w czasie pobytu Ubezpieczonego za granicą, wystąpienie szkody powstałej w wyniku kradzieży z włamaniem, rabunku lub pożaru w zakładzie pracy, w którym Ubezpieczony jest pracodawcą, śmierć, nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród lub nagłe zachorowanie osoby towarzyszącej w wyjeździe.

DODATKOWE SKŁADKI TFG i TFP
Do każdej ceny imprezy turystycznej doliczana jest obowiązkowa składka odprowadzana na TFG i TFP. Składka TFG jest uruchamiana w celu pokrycia kosztów powrotu do kraju oraz zwrotu wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utraciły płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność, i których uruchomione w pierwszej kolejności środki z gwarancji ubezpieczeniowej okazały się niewystarczające. Składki są zależne od miejsca docelowego imprezy i typu transportu (Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki (kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o TFG).
Dla zapewnienia stabilności rynku turystycznego na mocy tzw. ustawy covidowej został powołany do życia kolejny filar zabezpieczeń – Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP. Wysokość składek na TFP jest taka sama, jak dla TFG. (kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o TFP). Składki na TFG oraz TFP są naliczane w procesie rezerwacji.

Rozkład jazdy

Brzesko
05:00 McDonald, Polska, McDonald przy obwodnicy

w cenie


Kraków
07:30 Balice Stacja Orlen, polska

w cenie


Nowy Sącz
05:00 Bulwar Narwiku parking przy kościele św. Małgorzaty, Polska

w cenie