Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz mógł śledzić swój status płatności, śledzić potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że ​​zgadzasz się z naszymi Warunkami korzystania z usługi i Ochroną prywatności.
Zaakceptuj wszystkie warunki przed przejściem do następnego kroku

Jesteś już użytkownikiem?

Login

Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz mógł śledzić swój status płatności, śledzić potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że ​​zgadzasz się z naszymi Warunkami korzystania z usługi i Ochroną prywatności.
Zaakceptuj wszystkie warunki przed przejściem do następnego kroku

Jesteś już użytkownikiem?

Login

ENERGYLANDIA

0
Cena
Z130 PLN
Cena
Z130 PLN
1 lipca 2022
* Wybierz wszystkie wymagane pola, aby przejść do następnego kroku.

Kontynuuj rezerwację

Zapisz na liście życzeń

Dodanie przedmiotu do listy życzeń wymaga konta

19
1 dzień
Dostępność : 1.07 pt. - 1.07.2022 pt.
Nowy Sącz
Opis

PROGRAM:
Wyjazd z Nowego Sącza w godzinach poranych. Przejazd do Energylandii. Korzystanie z atrakcji Parku, w cenie biletu możliwość korzystania z wszystkich pięciu stref:
Bajkolandia kraina dziecięcych marzeń. Maluchy spotykają się tutaj z postaciami ulubionych bajek. Niczym bohaterowie przygód mogą zostać pilotami, księżniczkami, krasnalami lub niesfornymi zwierzątkami, korzystając z takich atrakcji jak: z karuzele, mini coastery, autka i samolociki.
Strefa Familijna atrakcje przeznaczone dla całych rodzin (uwaga – na niektórych obowiązuje ograniczenie wzrostu – min. 140 cm). Rodzinnie można tu spędzić czas na wodnych spływach, kolejce widokowej czy też ścigając się na torze Formuła Autodrom.
Water Park & Tropical Fun strefie tej można zażyć słońca, odpocząć w cieniu parasola, swobodnie zrelaksować się pod okiem czuwających nad bezpieczeństwem ratowników. To strefy przypominająca tropikalną wyspę, w której działają 3 podgrzewane baseny (pierwszy dla umiejących pływać – o głębokości 135 cm, a dwa pozostałe to brodziki dla dzieci: pierwszy o głębokości 20 cm, drugi – 40 cm), zajmujące łącznie powierzchnię 1800 m2. Jeśli chodzi o zjeżdżalnie, czeka na nas ich aż 13!Można też korzystać z wodnych placów zabaw, Tropical Baru i wielu innych atrakcji.
Strefa ekstremalna stworzona z myślą o młodzieży i dorosłych lubiących zastrzyk adrenaliny. Działające tu urządzenia są bardzo szybkie, wzbijają się wysoko w powietrze i wywołują największe emocje. Strefa ma przypominać krainę starożytnych Azteków i Majów, w związku z tym niektóre atrakcje nazwą i wyglądem nawiązują do ich kultury. Mamy tu więc dwuramienną ławę obrotową Apocalipto, ogromne wahadło Aztec Swing oraz jedno z najbardziej ekstremalnych urządzeń w całym parku Mayan Roller Coaster, 40-metrowa wieża zrzutu Tsunami Dropper czy obracające się z prędkością 100 km/h ramię Space Booster – Armagedon, roller coaster Formuła to tylko niektóre z propozycji dla odważnych.
Strefa Smoczy Gród – niesamowite miejsce wyglądające jak miasteczko wyjęte prosto z „Władcy pierścieni” albo „Wiedźmina”. To właśnie tutaj znajduje się ZADRA – nowość sezonu 2019! Klimat epokowych zamków i budynków z kamieni i drewna oraz wszechobecnych smoków, daje się odczuć już na samym wejściu, na którym wita nas kolejka widokowa Dragon Adventure. Niezwykła kraina fantasy dopieszczona została także dwoma ciekawymi Roller Coasterami. Frida i Draken spodobają się zarówno dzieciom, jak i całym rodzinom.
Dodatkowo na terenie parku znajduje się wiele ciekawych z smaczną kuchnią restauracji, knajpek i lokali.

CENA ZAWIERA:
transport autokarem, ubezpieczenie NNW, opiekę przedstawiciela biura.

CENA NIE ZAWIERA:
biletów wstępu – bilet normalny 149 zł, ulgowy 99 zł (dzieci do 140 cm/seniorzy 65+), dzieci do lat 3 – 1 zł. Podane ceny biletów obowiązują do dnia 24.06.2022, po tym terminie mogą ulec zmianie.

Terminy i ceny

01.07.2022 pt. / 1 dzień
Transport: autokar Nowy Sącz
Pokój: OSOBA opis pokoju
Wyżywienie: Wg programu

Cena: 130 zł / os.

W cenie

CENA ZAWIERA:
transport autokarem, ubezpieczenie NNW, opiekę przedstawiciela biura.

CENA NIE ZAWIERA:
biletów wstępu – bilet normalny 149 zł, ulgowy 99 zł (dzieci do 140 cm/seniorzy 65+), dzieci do lat 3 – 1 zł. Podane ceny biletów obowiązują do dnia 24.06.2022, po tym terminie mogą ulec zmianie.

Uwagi:

WSKAZÓWKI PODRÓŻNICZE:

1. Konieczność posiadania ważnego dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport lub legitymacja szkolna) dotyczy zarówno dzieci oraz osób dorosłych.

2. Program ma charakter ramowy, kolejność zwiedzania oraz podane godziny mogą ulec zmianie.

3. Pamiętajmy o zabraniu stroju kąpielowego, ręcznika dla osób chcących skorzystać z Water Parku.

Prosimy o przybycie min. 10 minut wcześniej przed planowanym odjazdem

REZERWACJA

Zapraszamy do rezerwacji naszych wycieczek przez stronę internetową (www.maxim.pl), telefonicznie, mailowo lub w naszym biurze.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa, które można pobrać poniżej na stronie.

GRUPY

Jeśli jest Was więcej i chcecie zorganizować wyjątkowy wyjazd tylko dla Was zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy indywidualną ofertę. Posiadamy autokary różnej wielkości, również dla grup liczących do 8 osób.

Jeśli mają Państwo małą grupę, a chcą jechać na wycieczkę w niskiej cenie lub w innym terminie – zapraszamy do kontaktu.

POTWIERDZENIE IMPREZY

Każda wycieczka odbędzie się pod warunkiem zebrania minimalnej liczby osób. W przypadku nie zgłoszenia się odpowiedniej liczby osób biuro zastrzega sobie prawo do odwołania terminu na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Przejazdy antenowe potwierdzane są do 48h przed rozpoczęciem imprezy jeżeli uzbiera się min. 6 chętnych osób. Więcej ofert i terminów na naszej stronie internetowej www.maxim.pl lub w biurze.

DODATKOWE INFORMACJE O WYJEŹDZIE

Program jest programem ramowym · kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu.

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych.

Cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych.

Dokumenty: dowód osobisty lub paszport

zaleca się wyrobienie karty EKUZ

UBEPZIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji (chęć wykupienia tego ubezpieczenia należy zgłosić przed podpisaniem umowy). Przedmiotem ubezpieczenia są koszty rezygnacji z podróży tj. z imprezy turystycznej lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych, takich jak: nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie, przedwczesny poród Ubezpieczonego, nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie, przedwczesny poród osoby bliskiej Ubezpieczonemu lub śmierć osoby bliskiej, poważne zdarzenie losowe, bezwzględnie wymagające obecności Ubezpieczonego w miejscu zamieszkania, bezwarunkowe wezwanie przez władze administracyjne RP doręczone Ubezpieczonemu w czasie pobytu Ubezpieczonego za granicą, wystąpienie szkody powstałej w wyniku kradzieży z włamaniem, rabunku lub pożaru w zakładzie pracy, w którym Ubezpieczony jest pracodawcą, śmierć, nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród lub nagłe zachorowanie osoby towarzyszącej w wyjeździe.

DODATKOWE SKŁADKI TFG i TFP

Do każdej ceny imprezy turystycznej doliczana jest obowiązkowa składka odprowadzana na TFG i TFP. Składka TFG jest uruchamiana w celu pokrycia kosztów powrotu do kraju oraz zwrotu wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utraciły płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność, i których uruchomione w pierwszej kolejności środki z gwarancji ubezpieczeniowej okazały się niewystarczające. Składki są zależne od miejsca docelowego imprezy i typu transportu (Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki (kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o T
Dla zapewnienia stabilności rynku turystycznego na mocy tzw. ustawy covidowej został powołany do życia kolejny filar zabezpieczeń – Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP. Wysokość składek na TFP jest taka sama, jak dla TFG. (kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o TFP). Składki na TFG oraz TFP są naliczane w procesie rezerwacji.
FG).

Rozkład jazdy

Muszyna
06:00 ul. 21 Stycznia 2 – parking, Polska,

+ 35 zł


Krynica Zdrój
06:15 “Hawana”, Polska, Przystanek pod “Hawana”

+ 35 zł


Brzesko
07:45 McDonald, Polska, McDonald przy obwodnicy

w cenie


Kraków
09:00 Balice Stacja Orlen, polska,

w cenie


Nowy Sącz
07:00 Bulwar Narwiku parking przy kościele św. Małgorzaty, Polska,

w cenie

Galeria