Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz mógł śledzić swój status płatności, śledzić potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że ​​zgadzasz się z naszymi Warunkami korzystania z usługi i Ochroną prywatności.
Zaakceptuj wszystkie warunki przed przejściem do następnego kroku

Jesteś już użytkownikiem?

Login

Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz mógł śledzić swój status płatności, śledzić potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że ​​zgadzasz się z naszymi Warunkami korzystania z usługi i Ochroną prywatności.
Zaakceptuj wszystkie warunki przed przejściem do następnego kroku

Jesteś już użytkownikiem?

Login

MEDJUGORIE + wypoczynek nad morzem – PIELGRZYMKA – wyjazd z Nowego Sącza

0
Cena
Cena
Wycieczka nie jest jeszcze dostępna.

Kontynuuj rezerwację

Zapisz na liście życzeń

Dodanie przedmiotu do listy życzeń wymaga konta

46
Opis
Dane kontaktowe: Biuro Pośrednictwa Usług “MAXIM” Sp. z o.o., Sobieskiego 1a, Nowy Sącz 33-300,   maxim.pl
Plan wycieczki

Dzień 1

10.11.2021 Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 16:00.

Dzień 2

11.11.2021 Przejazd przez Słowację, Węgry do Medjugorie. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3

12.11.2021 Po śniadaniu zwiedzanie Sanktuarium NMP, wejście na Wzgórze Objawień – miejsce wzniesione w centrum miasta w pobliżu Kościoła pw. św. Jakuba. Wejście na Górę Krzyża. Na szlaku na Podbrdo znajdują się tajemnice różańca, a na Górze stacje drogi krzyżowej. Powrót na obiadokolację i nocleg.

Dzień 4

13.11.2021 Śniadanie, po którym udamy się na wybrzeże. Całodniowe plażowanie. Wracając do Medjugorie zatrzymamy się w niesamowicie malowniczym miejscu, gdzie zobaczymy rozciągające się na długości 100 metrów wodospady Kravica. Powrót do pensjonatu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5

14.11.2021 Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną ok. godz. 10:00. Przejazd do Mostaru – miasta słynącego z kamiennego mostu nad rzeką Neretwa. Zobaczymy – Starówkę Tabhana- pałac, Tara – kamienną wieżą, dom turecki z XVII wieku, meczety, mury miejskie, katedrę NMP Matki Kościoła, Cerkiew Ortodoksyjną. Czas wolny. Następnie udamy się w drogę powrotną do Polski.

Dzień 6

15.11.2021 Powrót w godzinach popołudniowych.

W cenie

Cena zawiera

 • transport autokarem/busem,
 • 3 noclegi w pensjonacie **/***,
 • 3 śniadania,
 • 3 obiadokolacje,
 • usługę pilota,
 • ubezpieczenie NNW i KL.

Cena nie zawiera

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,
 • miejscowych przewodników,
 • napoi do obiadokolacji,
 • system Tour Guide planowany koszt realizacji programu: 40 EUR od osoby dorosłej oraz TFG - 10 zł/os.,
 • TFP - 10 zł/os.,
 • dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.
Uwagi

REZERWACJA

Zapraszamy do rezerwacji naszych wycieczek przez stronę internetową (www.maxim.pl), telefonicznie, mailowo lub w naszym biurze.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa, które można pobrać poniżej na stronie.

GRUPY

Jeśli jest Was więcej i chcecie zorganizować wyjątkowy wyjazd tylko dla Was zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy indywidualną ofertę. Posiadamy autokary różnej wielkości, również dla grup liczących do 8 osób.

Jeśli mają Państwo małą grupę, a chcą jechać na wycieczkę w niskiej cenie lub w innym terminie – zapraszamy do kontaktu.

POTWIERDZENIE IMPREZY

Każda wycieczka odbęzie się pod warunkiem zebrania minimalnej liczby osób. W przypadku nie zgłoszenia się odpowiedniej liczby osób biuro zastrzega sobie prawo do odwołania terminu na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Przejazdy antenowe potwierdzane są do 48h przed rozpoczęciem imprezy jeżeli uzbiera się min. 6 chętnych osób. Więcej ofert i terminów na naszej stronie internetowej www.maxim.pl lub w biurze.

DODATKOWE INFORMACJE O WYJEŹDZIE

Program jest programem ramowym · kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu.

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych.

Cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych.

Dokumenty: dowód osobisty lub paszport

zaleca się wyrobienie karty EKUZ

UBEPZIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji (chęć wykupienia tego ubezpieczenia należy zgłosić przed podpisaniem umowy). Przedmiotem ubezpieczenia są koszty rezygnacji z podróży tj. z imprezy turystycznej lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych, takich jak: nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie, przedwczesny poród Ubezpieczonego, nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie, przedwczesny poród osoby bliskiej Ubezpieczonemu lub śmierć osoby bliskiej, poważne zdarzenie losowe, bezwzględnie wymagające obecności Ubezpieczonego w miejscu zamieszkania, bezwarunkowe wezwanie przez władze administracyjne RP doręczone Ubezpieczonemu w czasie pobytu Ubezpieczonego za granicą, wystąpienie szkody powstałej w wyniku kradzieży z włamaniem, rabunku lub pożaru w zakładzie pracy, w którym Ubezpieczony jest pracodawcą, śmierć, nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród lub nagłe zachorowanie osoby towarzyszącej w wyjeździe.

DODATKOWE SKŁADKI TFG i TFP

Do kazdej ceny imprezy turystycznej doliczana jest obowiązkowa składka odprowadzana na TFG i TFP. Składka TFG jest uruchamiana w celu pokrycia kosztów powrotu do kraju oraz zwrotu wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utraciły płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność, i których uruchomione w pierwszej kolejności środki z gwarancji ubezpieczeniowej okazały się niewystarczające. Składki są zależne od miejsca docelowego imprezy i typu transportu (Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki (kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o TFG).
Dla zapewnienia stabilności rynku turystycznego na mocy tzw. ustawy covidowej został powołany do życia kolejny filar zabezpieczeń – Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP. Wysokość składek na TFP jest taka sama, jak dla TFG. (kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o TFP). Składki na TFG oraz TFP są naliczane w procesie rezerwacji.

Terminy i ceny
tabelka z terminami
Trasa
Galeria