Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz mógł śledzić swój status płatności, śledzić potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że ​​zgadzasz się z naszymi Warunkami korzystania z usługi i Ochroną prywatności.
Zaakceptuj wszystkie warunki przed przejściem do następnego kroku

Jesteś już użytkownikiem?

Login

Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz mógł śledzić swój status płatności, śledzić potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że ​​zgadzasz się z naszymi Warunkami korzystania z usługi i Ochroną prywatności.
Zaakceptuj wszystkie warunki przed przejściem do następnego kroku

Jesteś już użytkownikiem?

Login

MEDJUGORIE z wypoczynkiem

0
Cena
Z1,480 PLN
Cena
Z1,480 PLN
15 czerwca 2022
* Wybierz wszystkie wymagane pola, aby przejść do następnego kroku.

Kontynuuj rezerwację

Zapisz na liście życzeń

Dodanie przedmiotu do listy życzeń wymaga konta

21
6 dni
Dostępność : 15.06 śr. - 20.06.2022 pon.
Nowy Sącz
Opis

1 DZIEŃ 15.06.2022
Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 16:00.

2 DZIEŃ 16.06.2022
Przyjazd do Medjugorie około południa. Wyjście na Wzgórze Objawień oraz pobyt w Sanktuarium NMP – kościół Sw. Jakuba. Możliwość uczestniczenia w wieczornej mszy świętej. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

3 DZIEŃ 17.06.2022
Po śniadaniu przejazd do Mostaru, zwiedzanie starówki Kujundziluk, meczet, dom Biśćiewića, dom turecki. Przejazd do miejscowości Blagaj, gdzie znajduje się największe w Europie wywierzysko rzeki Buny, Tekija (klasztor derwiszów z XVI w.). Znajduje się tam zabudowa turecka a nad miejscowością góruje twierdza. Obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ 18.06.2022
Śniadanie, przejazd do miejscowości Gorna Vala w Chorwacji. Całodniowe plażowanie. Powrót na nocleg, obiadokolacja i nocleg.

5 DZIEŃ 19.06.2022
Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną ok. godz. 10:00.

6 DZIEŃ 20.06.2022
Powrót do Polski w godzinach porannych.

CENA ZAWIERA:
transport autokarem/busem, 3 noclegi w pensjonacie **/***, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, usługę pilota, ubezpieczenie NNW i KL.

CENA NIE ZAWIERA:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, miejscowych przewodników, opłaty lokalne, system Tour Guide planowany koszt realizacji programu: 50 EUR od osoby dorosłej oraz napoi do obiadokolacji,TFG -10 zł/os., TFP-10 zł/os., dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

Terminy i ceny

15.06 śr. – 20.06.2022 pon. / 6 dni
Transport: autokar Nowy Sącz
Pokój: OSOBA opis pokoju
Wyżywienie: Wg programu

Cena: 1 480 zł / os.

W cenie

CENA ZAWIERA:
transport autokarem/busem, 3 noclegi w pensjonacie **/***, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, usługę pilota, ubezpieczenie NNW i KL.

CENA NIE ZAWIERA:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, miejscowych przewodników, opłaty lokalne, system Tour Guide planowany koszt realizacji programu: 50 EUR od osoby dorosłej oraz napoi do obiadokolacji,TFG-10 zł/os., TFP-10 zł/os., dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

Uwagi:

REZERWACJA
Zapraszamy do rezerwacji naszych wycieczek przez stronę internetową (www.maxim.pl), telefonicznie, mailowo lub w naszym biurze.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa, które można pobrać poniżej na stronie.

GRUPY
Jeśli jest Was więcej i chcecie zorganizować wyjątkowy wyjazd tylko dla Was zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy indywidualną ofertę. Posiadamy autokary różnej wielkości, również dla grup liczących do 8 osób.

Jeśli mają Państwo małą grupę, a chcą jechać na wycieczkę w niskiej cenie lub w innym terminie – zapraszamy do kontaktu.

POTWIERDZENIE IMPREZY
Każda wycieczka odbędzie się pod warunkiem zebrania minimalnej liczby osób. W przypadku nie zgłoszenia się odpowiedniej liczby osób biuro zastrzega sobie prawo do odwołania terminu na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Przejazdy antenowe potwierdzane są do 48h przed rozpoczęciem imprezy jeżeli uzbiera się min. 6 chętnych osób. Więcej ofert i terminów na naszej stronie internetowej www.maxim.pl lub w biurze.

DODATKOWE INFORMACJE O WYJEŹDZIE
Program jest programem ramowym · kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu.

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych.

Cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych.

Dokumenty: dowód osobisty lub paszport

zaleca się wyrobienie karty EKUZ

UBEPZIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI
Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji (chęć wykupienia tego ubezpieczenia należy zgłosić przed podpisaniem umowy). Przedmiotem ubezpieczenia są koszty rezygnacji z podróży tj. z imprezy turystycznej lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych, takich jak: nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie, przedwczesny poród Ubezpieczonego, nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie, przedwczesny poród osoby bliskiej Ubezpieczonemu lub śmierć osoby bliskiej, poważne zdarzenie losowe, bezwzględnie wymagające obecności Ubezpieczonego w miejscu zamieszkania, bezwarunkowe wezwanie przez władze administracyjne RP doręczone Ubezpieczonemu w czasie pobytu Ubezpieczonego za granicą, wystąpienie szkody powstałej w wyniku kradzieży z włamaniem, rabunku lub pożaru w zakładzie pracy, w którym Ubezpieczony jest pracodawcą, śmierć, nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród lub nagłe zachorowanie osoby towarzyszącej w wyjeździe.

DODATKOWE SKŁADKI TFG i TFP
Do każdej ceny imprezy turystycznej doliczana jest obowiązkowa składka odprowadzana na TFG i TFP. Składka TFG jest uruchamiana w celu pokrycia kosztów powrotu do kraju oraz zwrotu wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utraciły płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność, i których uruchomione w pierwszej kolejności środki z gwarancji ubezpieczeniowej okazały się niewystarczające. Składki są zależne od miejsca docelowego imprezy i typu transportu (Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki (kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o TFG).
Dla zapewnienia stabilności rynku turystycznego na mocy tzw. ustawy covidowej został powołany do życia kolejny filar zabezpieczeń – Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP. Wysokość składek na TFP jest taka sama, jak dla TFG. (kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o TFP). Składki na TFG oraz TFP są naliczane w procesie rezerwacji.

Rozkład jazdy

Nowy Sącz
16:00 Bulwar Narwiku parking przy kościele św. Małgorzaty, Polska,