Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz mógł śledzić swój status płatności, śledzić potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że ​​zgadzasz się z naszymi Warunkami korzystania z usługi i Ochroną prywatności.
Zaakceptuj wszystkie warunki przed przejściem do następnego kroku

Jesteś już użytkownikiem?

Login

Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz mógł śledzić swój status płatności, śledzić potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że ​​zgadzasz się z naszymi Warunkami korzystania z usługi i Ochroną prywatności.
Zaakceptuj wszystkie warunki przed przejściem do następnego kroku

Jesteś już użytkownikiem?

Login

SKARBY DOLNEGO ŚLĄSKA – WROCŁAW – ZAMEK KSIĄŻ – KOMPLEKS RISE – wyjazd z Nowego Sącza

0
Cena
Z580 PLN
Cena
Z580 PLN
20 sierpnia 2022
* Wybierz wszystkie wymagane pola, aby przejść do następnego kroku.

Kontynuuj rezerwację

Zapisz na liście życzeń

Dodanie przedmiotu do listy życzeń wymaga konta

23
2 dni
Dostępność : 20.08 sob. - 21.08.2022 nd.
Nowy Sącz
Opis

Dane kontaktowe: Biuro Pośrednictwa Usług “MAXIM” Sp. z o.o., Sobieskiego 1a, Nowy Sącz 33-300, maxim.pl

PROGRAM

1 DZIEŃ
Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 05:30 Przejazd do Wrocławia. Wizyta w ZOO i Afrykarium. Zwiedzanie Panoramy Racławickiej (dla chetnych). Spotkanie z przewodnikiem i spacer po mieście, podczas którego zobaczymy: Ostrów Tumski – najstarszą, część miasta z Katedrą Św. Jana Chrzciciela i Kolegiatą Św. Krzyża, Uniwersytet Wrocławski, Rynek, Plac Solny, Kościół Św. Elżbiety, Ulicę Grodzką z widokiem na Wyspy Wrocławia, Halę Targową, Wyspę Piasek, Ratusz, Kamieniczki Jaś i Małgosia, Ogród Japoński, Hale Stulecia, Fontanne Multimedialną. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

2 DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Wałbrzycha. Zwiedzanie z przewodnikiem Zamku Książ. Następnie wizyta w kompleksie Włodarz ‘Riese’ w Jurgowicach. Powrót w późnych godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA:
transport autokarem/busem, 1 nocleg, 1 śniadanie, opiekę pilota, opłaty drogowe, ubezpieczenie NNW.

CENA NIE ZAWIERA:
usługi przewodnika, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (ZOO i Afrykarium, Ogród Japoński, Zamek Książ, Kompleks “Riese”) – 135 zł/os. Panorama Racławicka 50 zł/normalny, 35 zł ulgowy, TFG- 2 zł/os., TFP-2 zł/os.

Terminy i ceny

20.08 sob. – 21.08.2022 nd. / 2 dni
Transport: autokar Nowy Sącz
Pokój: OSOBA opis pokoju
Wyżywienie: Wg programu

Cena: 580 zł/os.

W cenie

CENA ZAWIERA:
transport autokarem/busem, 1 nocleg, 1 śniadanie, opiekę pilota, opłaty drogowe, ubezpieczenie NNW.

CENA NIE ZAWIERA:
usługi przewodnika, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (ZOO i Afrykarium, Ogród Japoński, Zamek Książ, Kompleks “Riese”) – 135 zł/os. Panorama Racławicka 50 zł/normalny, 35 zł ulgowy, TFG- 2 zł/os., TFP- 2 zł/os.

Uwagi:

REZERWACJA

Zapraszamy do rezerwacji naszych wycieczek przez stronę internetową (www.maxim.pl), telefonicznie, mailowo lub w naszym biurze.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa, które można pobrać poniżej na stronie.

GRUPY

Jeśli jest Was więcej i chcecie zorganizować wyjątkowy wyjazd tylko dla Was zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy indywidualną ofertę. Posiadamy autokary różnej wielkości, również dla grup liczących do 8 osób.

Jeśli mają Państwo małą grupę, a chcą jechać na wycieczkę w niskiej cenie lub w innym terminie – zapraszamy do kontaktu.

POTWIERDZENIE IMPREZY

Każda wycieczka odbęzie się pod warunkiem zebrania minimalnej liczby osób. W przypadku nie zgłoszenia się odpowiedniej liczby osób biuro zastrzega sobie prawo do odwołania terminu na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Przejazdy antenowe potwierdzane są do 48h przed rozpoczęciem imprezy jeżeli uzbiera się min. 6 chętnych osób. Więcej ofert i terminów na naszej stronie internetowej www.maxim.pl lub w biurze.

DODATKOWE INFORMACJE O WYJEŹDZIE

Program jest programem ramowym · kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu.

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych.

Cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych.

Dokumenty: dowód osobisty lub paszport

zaleca się wyrobienie karty EKUZ

UBEPZIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji (chęć wykupienia tego ubezpieczenia należy zgłosić przed podpisaniem umowy). Przedmiotem ubezpieczenia są koszty rezygnacji z podróży tj. z imprezy turystycznej lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych, takich jak: nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie, przedwczesny poród Ubezpieczonego, nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie, przedwczesny poród osoby bliskiej Ubezpieczonemu lub śmierć osoby bliskiej, poważne zdarzenie losowe, bezwzględnie wymagające obecności Ubezpieczonego w miejscu zamieszkania, bezwarunkowe wezwanie przez władze administracyjne RP doręczone Ubezpieczonemu w czasie pobytu Ubezpieczonego za granicą, wystąpienie szkody powstałej w wyniku kradzieży z włamaniem, rabunku lub pożaru w zakładzie pracy, w którym Ubezpieczony jest pracodawcą, śmierć, nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród lub nagłe zachorowanie osoby towarzyszącej w wyjeździe.

DODATKOWE SKŁADKI TFG i TFP

Do każdej ceny imprezy turystycznej doliczana jest obowiązkowa składka odprowadzana na TFG i TFP. Składka TFG jest uruchamiana w celu pokrycia kosztów powrotu do kraju oraz zwrotu wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utraciły płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność, i których uruchomione w pierwszej kolejności środki z gwarancji ubezpieczeniowej okazały się niewystarczające. Składki są zależne od miejsca docelowego imprezy i typu transportu (Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki (kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o TFG).
Dla zapewnienia stabilności rynku turystycznego na mocy tzw. ustawy covidowej został powołany do życia kolejny filar zabezpieczeń – Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP. Wysokość składek na TFP jest taka sama, jak dla TFG. (kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o TFP). Składki na TFG oraz TFP są naliczane w procesie rezerwacji.

Rozkład jazdy

Brzesko
06:15 McDonald, Polska, McDonald przy obwodnicy

w cenie


Krynica Zdrój
05:00 “Hawana”, Polska, Przystanek pod “Hawana”

35 zł


Kraków
07:15 Balice Stacja Orlen, polska,

w cenie


Katowice
08:15 Górnośląska, Polska, McDonald’s

w cenie


Nowy Sącz
05:30 Bulwar Narwiku parking przy kościele św. Małgorzaty, Polska,

w cenie