Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz mógł śledzić swój status płatności, śledzić potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że ​​zgadzasz się z naszymi Warunkami korzystania z usługi i Ochroną prywatności.
Zaakceptuj wszystkie warunki przed przejściem do następnego kroku

Jesteś już użytkownikiem?

Login

Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz mógł śledzić swój status płatności, śledzić potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że ​​zgadzasz się z naszymi Warunkami korzystania z usługi i Ochroną prywatności.
Zaakceptuj wszystkie warunki przed przejściem do następnego kroku

Jesteś już użytkownikiem?

Login

STANY ZJEDNOCZONE – NOWOŚĆ!!! – Niagara-Nowy Jork-Las Vegas-Los Angeles-Sun Francisco-Waszyngton!

0
Cena
Z0 PLN
Cena
Z0 PLN
27 sierpnia 2022
* Wybierz wszystkie wymagane pola, aby przejść do następnego kroku.

Kontynuuj rezerwację

Zapisz na liście życzeń

Dodanie przedmiotu do listy życzeń wymaga konta

27
18 dni
Dostępność : 27.08 sob. - 13.09.2022 wt.
Katowice
Opis

1 DZIEŃ:
Wylot z Polski. Przelot na lotnisko w New York. Przejazd do hotelu w okolicach Buffalo/Niagara Falls. Zakwaterowanie i obiadokolacja. Wyjazd na wieczorne iluminacje nad Niagarą. Nocleg.

2 DZIEŃ:
Śniadanie. Pobyt nad jednym z cudów natury jakimi są niewątpliwie WODOSPADY NIAGARA. Podziwianie spadających kaskad wody z różnych punktów widokowych, w tym z „Wyspy Koziej”. Rejs statkiem pod wodospady. Przejazd do Nowego Jorku. Obiadokolacja i nocleg. Dla chętnych wieczorny spacer na Manhattan.

3 DZIEŃ:
Śniadanie. NOWY JORK: Spacer po najsłynniejszej dzielnicy miasta – Manhattanie: początek ulicy Broadway, park Bowling Green, historyczne miejsce po World Trade Center (Ground Zero), giełda nowojorska na Wall Street, budynki ONZ, Rockefeller Center. Podziwianie panoramy Manhattanu oraz Empire State Building z tarasu widokowego jednego z wieżowców. Obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ:
Śniadanie. NOWY JORK: Katedra św. Patryka, reprezentacyjna Piąta Aleja, rejs na jedną z wysp, z której rozpościera się widok na Statuę Wolności. Przejazd w kierunku Waszyngtonu. Po drodze FILADELFIA: Independence Hall, w którym 4 lipca 1776 roku podpisano opracowaną przez Thomasa Jeffersona Deklarację Niepodległości oraz w 1787 roku uchwalono Konstytucję Stanów Zjednoczonych, obowiązującą do dnia dzisiejszego. Obiadoklacja i nocleg w okolicach Waszyngtonu.

5 DZIEŃ:
Śniadanie. WASZYNGTON: stolica Stanów Zjednoczonych: Biały Dom (rezydencja prezydenta), Kapitol (siedziba Kongresu), Mauzoleum Abrahama Lincolna, Mauzoleum II Wojny Światowej, pomnik Tadeusza Kościuszki, Kościół Prezydentów. Obiadokolacja i nocleg.

6 DZIEŃ:
Śniadanie. Wczesny wylot do SALT LAKE CITY: stolica stanu UTAH słynącego z największej liczby parków narodowych i światowej stolicy Mormonów. Zwiedzanie głównego obiektu związanego z kulturą i ich historią – Temple Square, od którego Mormoni rozpoczęli budowę miasta. Przejazd w kierunku Parku Yellowstone. Obiadokolacja i nocleg.

7 DZIEŃ:
Śniadanie. PARK YELLOWSTONE: najstarszy Park Narodowy na świecie, będący najbardziej różnorodnym i jednym z najpiękniejszych parków narodowych Stanów Zjednoczonych. Jeziora YELLOWSTONE, malowniczy wodospad i wielobarwny KANION rzeki Yellowstone, erupcje najsłynniejszego gejzera OLD FAITHFUL, sadzawka wulkaniczna MORNING GLORY POOL, stada bizonów, łosie, jelenie, kojoty, niedźwiedzie grizzly i wiele, wiele więcej… Obiadokolacja i nocleg w metropolii Salt Lake City.

8 DZIEŃ:
Śniadanie, a następnie przejazd przez góry stanu Utah w kierunku Bryce Canyon -fantazyjnie ukształtowane formy skalne o kształcie iglic w oszałamiających kolorach ognisto-pomarańczowych, czerwonych, żółtych i białych -. Obiadokolacja i nocleg.

9 DZIEŃ:
Śniadanie. Przejazd widokową drogą przez Kanion Czerwony oraz stare osady mormonów, traperów i poszukiwaczy złota do monumentalnego i mormońskiego Parku Narodowego ZION, czyli krainy skalnych urwisk, wodospadów oraz górskich rzek. Następnie północną krawędzią płaskowyżu Kanab przejedziemy do Marble Canyon i dalej na zakole rzeki Kolorado-Horseshoe Bend a następnie nad tamę Glenna otwierającą Kanion Kolorado od wschodu. Obiadokolacja i nocleg w Page.

10 DZIEŃ:
Śniadanie. Dzień pełen atrakcji, który zaczniemy od wizyty w Antylope Canyon –kanion szczelinowy, wrażenia gwarantowane a następnie udamy się nad Kanion Kolorado jego południowa krawędź, który będziemy podziwiać z kilku punktów widokowych. Podziwianie niepowtarzalnego w swych rozmiarach „ósmego cudu świata”, który absolutnie należy zobaczyć przynajmniej jeden raz w życiu, Najsłynniejszy wąwóz na świecie, od milionów lat tworzony przez rzekę Kolorado i jej dopływy. Został on ukształtowany w formie litery V, na około 350 km długości, 1600 m głębokości. Po drodze możliwość zakupu oryginalnych indiańskich pamiątek i pomocy w ten sposób rdzennym mieszkańcom Ameryki. Obiadokolacja I nocleg w Flagstaff AZ.

11 DZIEŃ:
Śniadanie. Poranny wyjazd do pięknego , położonego wśród czerwonych skał miasteczka Sedona- krótkie zwiedzanie miasta I okolic a następnie wyruszamy w drogę do Las Vegas z zatrzymaniem się na Tamie Hoovera, która to z kolei zamyka Kanion Kolorado od zachodu. Zakwaterowanie w hotelu-kasynie. Obiadokolacja i możliwość osobistego , nocnego zwiedzania miasta, które nigdy nie zasypia.

12 DZIEŃ:
Śniadanie. LAS VEGAS. „grzeszne miasto” lub „klejnot pustyni” współczesne Eldorado, najbardziej dynamicznie rozwijającego się, najbardziej zadziwiającego i szokującego, pełnego ekstrawaganckich, o wymyślnych konstrukcjach i wystawnych kasynach miasto na świecie. Wieczorny spacer główną ulicą miasta, oglądanie wspaniale iluminowanych kasyn – Wenecja, Mirage, Paryż, Pałac Cezarów, Treasure Island, tańczących fontann, płonących gejzerów. Dla chętnych czas wolny na szaleństwa w dowolnie wybranym kasynie.

13 DZIEŃ:
Śniadanie. Przejazd przez posępną i tajemniczą, niechlubnie słynną pustynię Amargosa w stanie Nevada do niewiarygodnej oazy ciszy i spokoju, największej depresji kontynentu – 75 m, jednego z najbardziej gorących miejsc na kuli ziemskiej – DEATH VALLEY będącym także rezerwatem biosfery, w którym utrzymuje się najwyższa średnia temperatura w Ameryce Północnej. Dalsza trasa do Bishop CA tam nocleg i obiadokolacja.

14 DZIEŃ:
Śniadanie. PARK NARODOWY YOSEMITE: Przejazd widokową, pełną serpentyn drogą przez Park wśród stromych, niemal pionowych, poprzecinanych licznymi wodospadami skał. Spacer wśród najstarszych żyjących organizmów i najpotężniejszych, gigantycznych drzew świata – SEKWOI, podziwianie najstarszego okazu w Parku – “Grizzly Giant”, którego wiek szacowany jest na około 2.700 lat. Spacer do romantycznego wodospadu “Welon Panny Młodej”. Przejazd na nocleg w okolicach San Francisco. Obiadokolacja i nocleg.

15 DZIEŃ:
Śniadanie. SAN FRANCISCO: przejazd historycznym tramwajem kablowym do Union Square, wizyta w Chinatown, przejście najbardziej krętą ulicą świata – ulicą kwiatów Lombard Str., spacer po dzielnicy portowej Fisherman’s Wharf, przysmaki „owoców morza”, rejs statkiem po Zatoce oraz Pacyfiku, pod mostem Golden Gate i wokół wyspy Alcatraz, na której znajdowało się słynne więzienie, przejazd do punktu widokowego przez słynny most Golden Gate. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

16 DZIEŃ:
Śniadanie. LOS ANGELES: pobyt w historycznym pueblo – miejsce powstania miasta, krótka wizyta w meksykańskim bazarze, HOLLYWOOD – synonim amerykańskiej produkcji filmowej, żyjącego z dawnej świetności oraz legendy “fabryki snów”, spacer “aleją gwiazd”, w której chodniki wstawiono około 2 tys. mosiężnych tablic z nazwiskami najsłynniejszych postaci showbiznesu, Chiński Teatr Graumana, przed którym znajdują się odciski stóp i dłoni sław filmu, Teatr Kodaka, w którym rozdawane są Oskary. Obiadokolacja i nocleg.

17 DZIEŃ:
Śniadanie. Wyjazd na klika godzin do Santa Monica a następnie przejazd na lotnisko I wylot do Polski z Los Angeles.

18 DZIEŃ:
Przylot do Polski.

CENA ZAWIERA:
przejazd po USA, zakwaterowanie, śniadania kontynentalne w większości hoteli, obiadokolacje, opiekę pilota i wstępy do wszystkich parków, punktów widokowych i na wszystkie atrakcje, oprócz imprez specjalnych: przelotu helikopterem itp.

CENA NIE ZAWIERA:
biletu lotniczego do USA i z powrotem, opłat wizowych, wyżywienia (poza programem).

Terminy i ceny

27.08 sob. – 13.09.2022 wt. / 18 dni
Transport: samolot Katowice
Pokój: OSOBA opis pokoju
Wyżywienie: Wg programu

Cena: $3 150 / os.

W cenie

CENA ZAWIERA:
przejazd po USA, zakwaterowanie, śniadania kontynentalne w większości hoteli, obiadokolacje, opiekę pilota i wstępy do wszystkich parków, punktów widokowych i na wszystkie atrakcje, oprócz imprez specjalnych: przelotu helikopterem itp.

CENA NIE ZAWIERA:
biletu lotniczego do USA i z powrotem, opłat wizowych, wyżywienia (poza programem).