Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz mógł śledzić swój status płatności, śledzić potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że ​​zgadzasz się z naszymi Warunkami korzystania z usługi i Ochroną prywatności.
Zaakceptuj wszystkie warunki przed przejściem do następnego kroku

Jesteś już użytkownikiem?

Login

Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz mógł śledzić swój status płatności, śledzić potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że ​​zgadzasz się z naszymi Warunkami korzystania z usługi i Ochroną prywatności.
Zaakceptuj wszystkie warunki przed przejściem do następnego kroku

Jesteś już użytkownikiem?

Login

ŚWIĘTOKRZYSKA IBIZA – SIELPIA – WYPOCZYNEK – wyjazd z Nowego Sącza

0
Cena
Z790 PLN
Cena
Z790 PLN
1 sierpnia 2022
* Wybierz wszystkie wymagane pola, aby przejść do następnego kroku.

Kontynuuj rezerwację

Zapisz na liście życzeń

Dodanie przedmiotu do listy życzeń wymaga konta

24
4 dni
Dostępność : 01.08 pon. - 04.08.2022 czw.
Nowy Sącz
Opis

Dane kontaktowe:
Biuro Pośrednictwa Usług “MAXIM” Sp. z o.o., Sobieskiego 1a, Nowy Sącz 33-300, maxim.pl

Sielpia jest „diamentem” Ziemi Świętokrzyskiej i zwana jest Świętokrzyską Ibizą ze względów turystycznych i uzdrowiskowych. Żywiczne lasy pozytywnie wpływają na poprawę samopoczucia, ale przede wszystkim na szybką regenerację dróg oddechowych i układu krążenia.

1 DZIEŃ
Wyjazd z Nowego Sącza w godzinach porannych. Przejazd do miejscowości Sielpia Wielka, zakwaterowanie w ośrodku o godz. 16:00, obiad. Czas wolny na rozpakowanie bagaży, plażowanie nad jeziorem i spacer po okolicy. Kolacja i nocleg.

2-3 DZIEŃ
Śniadanie. Czas wolny, podczas którego można korzystać z piaszczystej plaży nad przepięknym akwenem wodnym, restauracji i klimatycznych knajpek, gdzie co wieczór organizowane są szalone potańcówki, dancingi i dyskoteki. Osoby starsze znaleźć mogą spokój i wytchnienie podczas spacerów wśród sosnowych drzew. Oprócz tego – multum atrakcji dla najmłodszych: profesjonalny park linowy, mały lunapark, jazda konna, rowerki wodne, kajaki, gokarty i wiele innych. Obiad. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek. Kolacja i nocleg.

4 DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie. Czas wolny nad jeziorem. O godz. 14:00 wyjazd w drogę powrotną.

CENA ZAWIERA:
transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW, 3 noclegi, 3 śniadania, 3 obiady, 3 kolacje, ognisko z pieczeniem kiełbasek.

CENA NIE ZAWIERA:
opłaty klimatycznej, wydatków własnych

Kompleks Kuźnica to nowoczesny obiekt noclegowo – konferencyjny, który znajduje się w niewielkiej, malowniczej miejscowości Sielpia Wielka i jest położony wśród pięknych lasów sosnowych oraz w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora. Oferuje ponad 130 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach 1-, 2-, 3-, 4-, 5 i 6-osobowych ( w tym apartamenty dwuosobowe z klimatyzacja i widokiem na zalew, apartamenty rodzinne). Wszystkie wyposażone są TV, Internet, balkon. Łazienki posiadającą dużą kabinę prysznicową.

Terminy i ceny

01.08 pon. – 04.08.2022 czw. / 4 dni
Transport: własny dojazd własny
Pokój: opis pokoju
Wyżywienie:

Cena: 790 zł/os.

W cenie

CENA ZAWIERA:
transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW, 3 noclegi, 3 śniadania, 3 obiady,

3 kolacje, ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Uwagi:

REZERWACJA

Zapraszamy do rezerwacji naszych wycieczek przez stronę internetową (www.maxim.pl), telefonicznie, mailowo lub w naszym biurze.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa, które można pobrać poniżej na stronie.

GRUPY

Jeśli jest Was więcej i chcecie zorganizować wyjątkowy wyjazd tylko dla Was zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy indywidualną ofertę. Posiadamy autokary różnej wielkości, również dla grup liczących do 8 osób.

Jeśli mają Państwo małą grupę, a chcą jechać na wycieczkę w niskiej cenie lub w innym terminie – zapraszamy do kontaktu.

POTWIERDZENIE IMPREZY

Każda wycieczka odbęzie się pod warunkiem zebrania minimalnej liczby osób. W przypadku nie zgłoszenia się odpowiedniej liczby osób biuro zastrzega sobie prawo do odwołania terminu na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Przejazdy antenowe potwierdzane są do 48h przed rozpoczęciem imprezy jeżeli uzbiera się min. 6 chętnych osób. Więcej ofert i terminów na naszej stronie internetowej www.maxim.pl lub w biurze.

DODATKOWE INFORMACJE O WYJEŹDZIE

Program jest programem ramowym · kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu.

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych.

Cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych.

Dokumenty: dowód osobisty lub paszport

zaleca się wyrobienie karty EKUZ

UBEPZIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji (chęć wykupienia tego ubezpieczenia należy zgłosić przed podpisaniem umowy). Przedmiotem ubezpieczenia są koszty rezygnacji z podróży tj. z imprezy turystycznej lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych, takich jak: nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie, przedwczesny poród Ubezpieczonego, nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie, przedwczesny poród osoby bliskiej Ubezpieczonemu lub śmierć osoby bliskiej, poważne zdarzenie losowe, bezwzględnie wymagające obecności Ubezpieczonego w miejscu zamieszkania, bezwarunkowe wezwanie przez władze administracyjne RP doręczone Ubezpieczonemu w czasie pobytu Ubezpieczonego za granicą, wystąpienie szkody powstałej w wyniku kradzieży z włamaniem, rabunku lub pożaru w zakładzie pracy, w którym Ubezpieczony jest pracodawcą, śmierć, nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród lub nagłe zachorowanie osoby towarzyszącej w wyjeździe.

DODATKOWE SKŁADKI TFG i TFP

Do każdej ceny imprezy turystycznej doliczana jest obowiązkowa składka odprowadzana na TFG i TFP. Składka TFG jest uruchamiana w celu pokrycia kosztów powrotu do kraju oraz zwrotu wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utraciły płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność, i których uruchomione w pierwszej kolejności środki z gwarancji ubezpieczeniowej okazały się niewystarczające. Składki są zależne od miejsca docelowego imprezy i typu transportu (Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki (kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o TFG).
Dla zapewnienia stabilności rynku turystycznego na mocy tzw. ustawy covidowej został powołany do życia kolejny filar zabezpieczeń – Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP. Wysokość składek na TFP jest taka sama, jak dla TFG. (kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o TFP). Składki na TFG oraz TFP są naliczane w procesie rezerwacji.

Dopłaty i zniżki

I dziecko do 12 lat.
Dotyczy osoby w wieku od 4 do 12 lat.

-140 zł


Dziecko do 3 lat
dziecko do 3 lat – na łóżku z rodzicami
Dotyczy osoby w wieku od 0 do 3 lat.

-290 zł

Rozkład jazdy

Nowy Sącz
10:00 Bulwar Narwiku parking przy kościele św. Małgorzaty, Polska,

Galeria