Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz mógł śledzić swój status płatności, śledzić potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że ​​zgadzasz się z naszymi Warunkami korzystania z usługi i Ochroną prywatności.
Zaakceptuj wszystkie warunki przed przejściem do następnego kroku

Jesteś już użytkownikiem?

Login

Login

Zapisz się

Po utworzeniu konta będziesz mógł śledzić swój status płatności, śledzić potwierdzenie, a także możesz ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza, że ​​zgadzasz się z naszymi Warunkami korzystania z usługi i Ochroną prywatności.
Zaakceptuj wszystkie warunki przed przejściem do następnego kroku

Jesteś już użytkownikiem?

Login

WĘGRY – Baseny w MISZKOLCU – BUDAPESZT z rejsem i EGER z degustacją win!

0
Cena
Cena
Wycieczka nie jest jeszcze dostępna.

Kontynuuj rezerwację

Zapisz na liście życzeń

Dodanie przedmiotu do listy życzeń wymaga konta

41
Opis

TERMIN: 18-19.09.2021 oraz 25-26.09.2021

Plan wycieczki

Dzień 1

Wyjazd z Nowego Sącza o godz 04:00, przyjazd do MISZKOLCA -TOPOLCA: KĄPIELE W BASENACH TERMALNYCH – 4 GODZ. W NATURALNEJ JASKINI KRASOWEJ. Następnie przejazd do BUDAPESZTU.

NOCNY REJS STATKIEM PO DUNAJU ZLAMPKĄ WINA. SPACER PO WZGÓRZU GELLERTA – OGÓLNA PANORAMA MIASTA, CYTADELA I POMNIK WOLNOŚCI. Pzyjazd do hotelu, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie i wykwaterowanie, zwiedzanie BUDAPESZTU: WZGÓRZE ZAMKOWE, PAŁAC BUDANSKI, PL. PARADNY, PLAC ŚW. TRÓJCY, KOŚCIÓŁ ŚW. MACIEJA, BASZTY RYBACKIE, PLAC BOHATERÓW Z ZESPOŁEM ARCHITEKTONICZNYM VAJDAHUNYIADIEGO, BAZYLIKA ŚW. STEFANA. Przejazd do EGERU -DOLINA PIĘKNEJ PANI – DEGUSTACJA WIN i BOGRACZ do syta!!! Powrót w późnych godzinach wieczornych.

W cenie

Cena:

 • 450 zł – osoba dorosła
 • 420 zł – dziecko do 18 lat

Cena zawiera

 • przejazd komfortowym autokarem,
 • usługi przewodnika,
 • 1 nocleg w hotelu ***,
 • 1 śniadanie,
 • ubezpieczenie NNW i KL.

Cena nie zawiera

 • bilety wstępu na baseny termalne w Miszkolcu – 4h: 3800 HUF/osoba dorosła, 3500HUF/dziecko do 13l., 3500 HUF/Student (14-25 lat)
 • bilety na rejs statkiem po Dunaju + lampka wina,
 • Degustacja win w Egerze,
 • borgacz do syta – 30 eur/os. płatne w autokarze – obligatoryjnie,
 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os. oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł/os.
Uwagi

REZERWACJA

Zapraszamy do rezerwacji naszych wycieczek przez stronę internetową (www.maxim.pl), telefonicznie, mailowo lub w naszym biurze.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa, które można pobrać poniżej na stronie.

GRUPY

Jeśli jest Was więcej i chcecie zorganizować wyjątkowy wyjazd tylko dla Was zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy indywidualną ofertę. Posiadamy autokary różnej wielkości, również dla grup liczących do 8 osób.

Jeśli mają Państwo małą grupę, a chcą jechać na wycieczkę w niskiej cenie lub w innym terminie – zapraszamy do kontaktu.

POTWIERDZENIE IMPREZY

Każda wycieczka odbęzie się pod warunkiem zebrania minimalnej liczby osób. W przypadku nie zgłoszenia się odpowiedniej liczby osób biuro zastrzega sobie prawo do odwołania terminu na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy. Przejazdy antenowe potwierdzane są do 48h przed rozpoczęciem imprezy jeżeli uzbiera się min. 6 chętnych osób. Więcej ofert i terminów na naszej stronie internetowej www.maxim.pl lub w biurze.

DODATKOWE INFORMACJE O WYJEŹDZIE

Program jest programem ramowym · kolejność realizacji może ulec zmianie lub odwróceniu.

Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych.

Cena nie obejmuje dodatkowych posiłków, napoi oraz wydatków własnych.

Dokumenty: dowód osobisty lub paszport

zaleca się wyrobienie karty EKUZ

UBEPZIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji (chęć wykupienia tego ubezpieczenia należy zgłosić przed podpisaniem umowy). Przedmiotem ubezpieczenia są koszty rezygnacji z podróży tj. z imprezy turystycznej lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych, takich jak: nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie, przedwczesny poród Ubezpieczonego, nieszczęśliwy wypadek, nagłe zachorowanie, przedwczesny poród osoby bliskiej Ubezpieczonemu lub śmierć osoby bliskiej, poważne zdarzenie losowe, bezwzględnie wymagające obecności Ubezpieczonego w miejscu zamieszkania, bezwarunkowe wezwanie przez władze administracyjne RP doręczone Ubezpieczonemu w czasie pobytu Ubezpieczonego za granicą, wystąpienie szkody powstałej w wyniku kradzieży z włamaniem, rabunku lub pożaru w zakładzie pracy, w którym Ubezpieczony jest pracodawcą, śmierć, nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród lub nagłe zachorowanie osoby towarzyszącej w wyjeździe.

DODATKOWE SKŁADKI TFG i TFP

Do kazdej ceny imprezy turystycznej doliczana jest obowiązkowa składka odprowadzana na TFG i TFP. Składka TFG jest uruchamiana w celu pokrycia kosztów powrotu do kraju oraz zwrotu wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utraciły płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność, i których uruchomione w pierwszej kolejności środki z gwarancji ubezpieczeniowej okazały się niewystarczające. Składki są zależne od miejsca docelowego imprezy i typu transportu (Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki (kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o TFG).
Dla zapewnienia stabilności rynku turystycznego na mocy tzw. ustawy covidowej został powołany do życia kolejny filar zabezpieczeń – Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP. Wysokość składek na TFP jest taka sama, jak dla TFG. (kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o TFP). Składki na TFG oraz TFP są naliczane w procesie rezerwacji.

Terminy i ceny
tabelka z terminami
Trasa
trasa
Mapa
Galeria